Otherm
volejte zdarma
Telefon 800 650 650
Partneři partneři
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Zakázka krok po kroku - výměna a montáž všech typů oken a dveří

 
Po celé ČR i na Slovensku působí síť našich prověřených partnerů, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit.  "Naším cílem je Vaše spokojenost."

Prodejní síť

OTHERM má po celé České republice síť obchodních zastoupení, ve kterých se můžete podívat na aktuální nabídku oken a dveří, včetně veškerého příslušenství. Naši odborně proškoleni obchodní zástupci a asistentky společně s Vámi navrhnou optimální řešení a na místě okamžitě vytvoří cenovou nabídku.
 
V případě Vašeho zájmu Vás může nezávazně navštívit obchodní zástupce, který provede posouzení a návrh řešení přímo na místě instalace tak, aby výsledkem byla Vaše maximální spokojenost.

Zaměření

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně i ve výrobě, proto je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství.
 
Vaše požadavky a naše možnosti vyhodnotíme tak, aby došlo k bezproblémové realizaci. Na základě zaměření připravíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku přesuneme do oddělení výroby.

Výroba

Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v České republice a tím dosahujeme dokonalého zpracování profilů plastových oken a dveří. Denní kapacita devíti výrobních linek je až 1 300 oken a patří tak k nevyšším v České republice.

Naši profesně zkušení pracovníci vyrábějí vysoce kvalitní výrobky značky OTHERM, které vynikají nadstandardní životností a zajišťují klid i pohodlí pro Vás. Pokrok stále pokračuje, tudíž i my stále modernizujeme a to především pořizováním nových CNC strojů a kontinuálním školením našich pracovníků. Proto jsme schopni vyrábět stále ve stejné nadstandardní kvalitě za přijatelné ceny.

Montáž

Veškeré montážní práce provádějí výhradně naši odborně proškolení montážníci s dlouhodobou praxi. Díky pravidelnému školení a nastavenému systému dosahujeme vysokou kvalitu provedených montáží.
 
Součástí dodávky může být i osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství.

Servis a záruky

OTHERM jako jeden z předních výrobců stavebních výplní v České republice nabízí záruční, ale i pozáruční servis. Značka OTHERM je synonymem kvalitních výrobků s nadstandardní životností a spolehlivostí.
 
Servisní středisko OTHERM se snaží v co nejkratších možných lhůtách odstranit záruční, ale i pozáruční problémy k Vaší plné spokojenosti.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři