Otherm
volejte zdarma
Telefon 800 650 650
Partneři partneři
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Zaručeně česká okna - usnadněte si orientaci mezi dodavateli

Značka OTHERM je certifikována v programu Zaručeně česká okna.

Proč ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA?

  • získáte jistotu, že máte skutečně okna vyrobená v ČR
  • v případě problémů si můžete usnadnit jejich řešení
  • podpoříte výrobu a zaměstnanost v ČR

Vždy chtějte vědět kdo a kde vaše okna vyrobil.


Okna a dveře si kupujeme většinou jednou za život, očekáváme především jejich bezchybnou funkčnost a úsporu za vytápění. Je přirozené, že chceme okna pořídit za co nejnižší cenu, ale volba až podezřele levného dodavatele může přinést nepříjemná úskalí. Ušetřené peníze se tak mohou změnit i v noční můru.
 

Doporučujeme prověřit si před uzavřením smlouvy, zda Váš dodavatel okna vyrábí v ČR nebo zda prodává skutečně česká okna. Více informací najdete na www.zaruceneceskaokna.cz.

Opakovaně a zejména v zimním období řešíme nářky lidí, kteří potřebují opravit okna. Jejich dodavatel často již ukončil činnost, nebo se zříká odpovědnosti a zákazník často ani neví, kdo a kde jejich okna vyrobil. Pomoc může však být složitá.
 
Český trh byl v minulosti doslova zaplaven levnými okny ze zahraničí, ale přešla jedna dvě zimy a ti, kdo se nechali nalákat nízkou cenou, nyní často řeší neřešitelné. Rozrůstající se řady „poučených“ zákazníků tak přispívají k většímu zájmu o české výrobky.
 
Značka OTHERM je prověřenou českou značkou. Potvrzuje to i certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který získávají pouze ti producenti a prodejci, kteří prokazatelně vyrábí nebo prodávají výhradně okna a dveře vyrobené v ČR.
 
Svým zájmem a nákupem českých oken a dveří aktivně podporujete českou ekonomiku.