MENU
Nacházíte se: Úvod - O nás - Zaručeně česká okna

CQS, certifikovaný systém
 

Zaručeně česká okna - usnadněte si orientaci mezi dodavateli


Značka OTHERM je certifikována v programu Zaručeně česká okna.

Proč ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA?

Okna a dveře si kupujeme většinou jednou za život, očekáváme především jejich bezchybnou funkčnost a úsporu za vytápění. Je přirozené, že chceme okna pořídit za co nejnižší cenu, ale volba až podezřele levného dodavatele může přinést nepříjemná úskalí. Ušetřené peníze se tak mohou změnit i v noční můru.

Doporučujeme prověřit si před uzavřením smlouvy, zda Váš dodavatel okna vyrábí v ČR nebo zda prodává skutečně česká okna. Více informací najdete na www.zaruceneceskaokna.cz.

Opakovaně a zejména v zimním období řešíme nářky lidí, kteří potřebují opravit okna. Jejich dodavatel často již ukončil činnost, nebo se zříká odpovědnosti a zákazník často ani neví, kdo a kde jejich okna vyrobil. Pomoc může však být složitá.

Český trh byl v minulosti doslova zaplaven levnými okny ze zahraničí, ale přešla jedna dvě zimy a ti, kdo se nechali nalákat nízkou cenou, nyní často řeší neřešitelné. Rozrůstající se řady „poučených“ zákazníků tak přispívají k většímu zájmu o české výrobky.

Značka OTHERM je prověřenou českou značkou. Potvrzuje to i certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který získávají pouze ti producenti a prodejci, kteří prokazatelně vyrábí nebo prodávají výhradně okna a dveře vyrobené v ČR.

Svým zájmem a nákupem českých oken a dveří aktivně podporujete českou ekonomiku.
RSS plastová okna

  © OTHERM | edited by n.e.s.p.i.
plastová okna facebook