Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Dřevěná okna do chalupy

Pokud máte starou stylovou starou chalupu a chcete ji zrekonstruovat, asi při výběru oken sáhnete po dřevu. Osvědčená dřevěná okna do chalupy zachovají rázovitost a styl.

Až budete okna do chalupy vybírat, zeptejte se také na stylové a rustikální doplňky k eurooknům, možnost využít míst hliníkové okapnice stylovou dřevěnou okapničku atd. Pokud se rozhodnete využít moderní špaletová dřevěná okna z nabídky OTHERM, pak chybu určitě neuděláte a navíc stylové doplňky jsou zde standardem.

Moderní dřevěná okna OTHERM Vám poskytnou výborné tepelně izolační vlastnosti a osobitost, kterou žádáte. Není vždy nutné investovat značné prostředky do výroby individuální repliky původních oken.

NAVÍC Vám dřevěná okna OTHERM poskytnou prostor a čas věnovat se na chalupě skutečnému odpočinku. Jak je to možné? Dřevěná okna OTHERM mají špičkovou povrchovou úpravu podtrženou speciální dílcovou metodou výroby. Při minimálních nárocích na údržbu mají prakticky neomezenou životnost a dlouhodobě si zachovají výborný vzhled.


Dejte STOP složité péči o dřevěná okna - letnímu natírání místo relaxace na lehátku – s našimi dřevěnými okny do chalupy Vás toto nečeká.