Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Okna a dveře Otherm to jsou „Zaručeně česká okna“

Publikováno: 19.09.2014

Projekt Asociace českých výrobců oken „Zaručeně česká okna“ www.zaruceneceskaokna.cz, to je účinný nástroj jak si můžete prověřit, zda Váš potenciální dodavatel oken vyrábí svá okna skutečně v České republice. Cílem projektu je posílit postavení poctivých tuzemských výrobců proti levnému dovozu nekvalitních oken. Pokud koupíte „Zaručeně česká okna“, máte jistotu, že jste podpořili českou ekonomiku.

Značka Otherm a všichni partneři značky Otherm v ČR, které najdete na webových stránkách, to jsou prověření dodavatelé, kteří Vám dodají skutečně kvalitní česká okna. Navíc značka Otherm poskytuje zákazníkům ke každé zakázce i Certifikát garance původu. Ten poskytuje zákazníkům záruku, že v případě problémů s dodavatelem oken Otherm se mohou kdykoliv obrátit přímo na výrobce společnost Window Holding a.s.

Stále více zákazníků, kteří koupili velmi výhodně levná okna, zjišťují, že jim nemá kdo zajistit záruční i pozáruční servis. Levná okna vyrobená v zahraničí jsou často zdrojem problémů, se kterými zákazníkům jen těžko někdo pomůže. Úspora na pořizovací ceně se tak může hodně prodražit.
Značka Otherm je součástí největšího výrobce oken v ČR společnosti Window Holding a.s. Své produkty vyrábí výhradně v pěti specializovaných závodech v ČR. Plastová okna OTHERM jsou vyráběna ve specializovaném závodě v Husinci, dřevěná okna ve Velkém Meziřící a v Zašové na Moravě a hliníková okna v Lázních Toušeň.

Okna Otherm, to jsou okna bez kompromisu. Oslovte nás svou poptávkou a my Vám zdarma okna zaměříme a připravíme poptávku na míru Vašim potřebám. S námi získáte jistotu servisu po celou dobu, kdy budete okna Otherm používat.