Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

NOVÉ PROFILY - plastová okna PERFEKT a OPTIMUM

Publikováno: 10.05.2013

undefined undefined

V letošním roce přichází značka OTHERM s dvěma novinkami, které podstatně rozšiřují nabídku plastových oken. Jedná se o plastové profily se stavební hloubkou 82 mm OTHERM PERFEKT a OPTIMUM.

Profil OTHERM PERFEKT je určen všude tam, kde jsou náročnější podmínky z hlediska zatížení hlukem a povětrnostními vlivy. Středový systém těsnění poskytuje optimální ochranu a zábranu před všemi nežádoucími vlivy.

Profil OTHERM OPTIMUM je systém s dorazovým těsněním a představuje volbu kvalitních oken za optimální cenu, které budu dlouho a spolehlivě sloužit v každém typu stavby.

Zeptejte se našich odborných partnerů na nové profily.

Oba profily jsou osazeny kvalitním kováním SIGENIA AUBI, které poskytuje zvýšenou ochranu proti vloupání pro vyšší bezpečnost domova, a to díky zvýšenému počtu bezpečnostních uzávěrů. Profily jsou vyztuženy kvalitní ocelovou výztuhou v síle 2 mm, a to jak v křídle, tak rámu. Díky ní mají výbornou tvarovou stálost a odolnost proti kroucení.

Oba profily lze zasklít alternativně buď izolačním dvojsklem nebo kvalitním izolačním trojsklem s prostupem tepla Ug=0,6. Oba profily jsou vhodné pro všechny typy staveb a budov, a to i v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

Nové profily v nabídce OTHERM představují produkty s výborným poměrem ceny a výkonu.

 

Otherm PERFEKT    Otherm OPTIMUM