Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Jarní akce na okna ve Window Holding

Publikováno: 08.03.2010

Akce obou značek byly zahájeny 8. března. OTHERM nabízí svým zákazníkům plastová okna vybraných profilů se slevou až 50 %. Vybírat mohou z 5komorových profilů BASIC v bílé barvě a OMEGA v provedení dekor a půl dekor v barvě horská borovice. Jedná se o výprodej stávajících skladových zásob tohoto sortimentu, profily zůstávají v nabídce i nadále.

Značka TOP WOOD WINDOWS poskytuje dotaci až 35 % na nová termookna s trojsklem, která mohou ušetřit domácnosti na energiích až 10 000 Kč za rok.

„V rámci akce budou dodrženy standardní dodací lhůty 4 až 6 týdnů. Reklamní kampaň probíhá v tištěných a rozhlasových médiích. Setkat se s ní můžete například v regionálních denících Vltava Labe Press a na rozhlasových stanicích Rádio Blaník Jižní Čechy, Rádio OK a Rádio Kiss Hády. Obě jarní akce budou ukončeny 22. dubna 2010,“ uvedla Klára Soukupová, Trade Marketing Manager.

OTHERM má ve své stálé nabídce plastová okna a plastové dveře, hliníkové i dřevené otvorové výplně. Kvalita výrobků a technologických procesů je potvrzena certifikátem jakosti ISO 9001:2000. Životnost produktů značky OTHERM se pohybuje v řádech mnoha desítek let, 5letá záruka je proto samozřejmostí.

Značka TWW představuje ve svém produktovém portfoliu dřevěná a dřevohliníková eurookna a dřevěná originální termookna a dveře. Okna TWW splňují nároky na energeticky úsporné bydlení a díky unikátní povrchové úpravě mají i dlouholetou životnost.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Markéta Šveňková, PR specialista
tel.: 725 039 826, e-mail: marketa.svenkova@windowholding.cz

O společnosti Window Holding a.s.:
Společnost Window Holding a.s. je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Window Holding prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady zaměstnává přibližně 1000 zaměstnanců.