Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Možnosti zasklení plastových oken

Kvalitní izolační zasklení a profilový systém jsou rozhodující z hlediska tepelně izolačních vlastností. Plastová okna je možné zasklít celou řadou speciálních typů zasklení, stejně to platí také o dřevěných oknech a dalších typech oken. 

Dodáváme okna s izolačním zasklením dvojskly nebo trojskly. K dispozici jsou  také bezpečnostní skla, protihluková skla, protisluneční a izolační skla s tepelnou ochranou. Zasklení oken se může lišit také barvou nebo lze použít ornamentální sklo. Ornamentální zasklení se velmi často uplatní při zasklení plastových dveří
Pokud si nejste jisti, jaké zasklení zvolit - poradíme vám.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři
 

Izolační dvojskla

Nejen všechna plastová okna, ale také ostatní okna je možné zasklít izolačním dvojsklem. Základním standardním izolačním dvojsklem je zasklení tloušťky 24 mm (float 4 mm - mezera 16 mm naplněna netečným plynem Argon – float 4 mm). Standardně je meziprostor vyplněn argpnem tedy plynem s nízkou tepelnou vodivostí, je možné dodat také výplň s kryptem. Teplý distanční rámeček dodáváme u všech typů izolačních skel.
 
Izolační dvojskla se uplatní zejména u oken pro rekonstrukce starších domů. U novostaveb je již nutné použít izolační trojskla, které poskytují lepší tepelnou izolaci a prakticky eliminuje rosení oken.
 

Meziskelní příčky

Izolační skla mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla. Meziskelní mřížky do plastových oken OTHERM dodáváme v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.
 
Z naší nabídky můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě. Mřížky do oken, meziskelní příčky umí nádherně rozdělit okno na menší okénka, která se budou více líbit.
 

IZOLAČNÍ SKLO S TEPELNOU OCHRANOU, Ug = 1,1 W/m2K

Zvláštní charakteristika:
 • Udržuje teplo, brání chladu
 • Využívá sluneční energii - ale ne nadměrně
 • Snižuje náklady na vytápění
 • Šetří životní prostředí
 • Vytváří příjemné pokojové klima
 • Barevně téměř neutrální
 • Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a životnost
Využijte zasklení plastových oken OTHERM s tepelnou ochranou. Nová generace tepelně izolačních skel udržuje v domě teplo a tím výrazně snižuje náklady na vytápění tzn. dům bez chladných zón a chrání životní prostředí (snížení emisí při vytápění).
 

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

Zvláštní charakteristika:
 • Skla kalená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí)
 • Skla lepená: chrání proti útoku zvenčí
Využijte zasklení plastových oken OTHERM bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.
 
 

PROTISLUNEČNÍ IZOLAČNÍ SKLO

Zvláštní charakteristika:
 • Tvrdě pokovené: jednoduché nebo izolační sklo, silně reflexní
 • Probarvené ve hmotě: jednoduché nebo izolační sklo, málo odráží, absorbuje
Využijte zasklení plastových oken OTHERM protislunečním izolačním sklem. Skla zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru a snižují tak zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí. Protisluneční izolační sklo je možné vybavit doplňkovými vlastnostmi, ať už je to schopnost tepelné či zvukové izolace, odolnost proti vloupání, ochrana osob, ochrana před úrazem nebo požárem.