Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Ornamentální sklo pro okna a dveře

plastové vchodové dveře OTHERM, zasklené ornamentálním sklem DELTA  + PUR deskaOrnamentální zasklení lze použít do všech typů oken a dveří. Chrání intimitu bydlení a zároveń zajistí prosvětlení interiéru či zádveří. Hodí se do koupelen a na toalety,. Často se používá do vchodových dveří a jejich světlíků či nadsvětlíků. Prosvětlení zádveří rodinných domů je totiž velmi důležité, ale zároveň ho chceme chránit před zraky kolemjdoucích. V nabídce ornamentálních skel má OTHERM léty prověřenou klasiku jako typ KŮRA, ale i moderní designové typy KRIZET atp. 
 
Lze dotat také ornamentální zasklení se zlepšeným útlumem hluku či větší bezpečností. Plastická část skleněné tabuje je vždy orientována dovnitř do protoru mezi tabulemi, aby bylo možné okna s ornamentálním zasklením snadno udržovat. 
 
V oknech OTHERM standardně používáme izolační skla (dvojskla Ug = 1,1 W/m2 K a trojskla Ug = 0,45 – 0,7 W/m2 K) s teplým plastovým rámečkem, která jsou pokovena a naplněna vzácným plynem (argonem nebo kryptonem). 

Nabídka ornamentálních skel pro okna a dveře

Chinchilla Chinchilla
Crepi Crepi
Konfeta Konfeta
Krizet Krizet
Dominos Dominos
Flutes Flutes
Gothic čirá Gothic čirá
Kůra Kůra
Flutes Flutes
Kathedral Kathedral