Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Příslušenství oken a dveří

Jak si doladit okna a dveře do detailu

Pokud potřebujete ochránit intimitu svého bydlení, přizpůsobit vzhled stavby prostředí nebo zachovat jeho původní vzhled jsou v nabídce OTHERM také designové a zároveň funkční doplňky, které pomohou problém vyřešit. Detaily totiž dokáží změnit ráz domu, dát mu zajímavý nádech nebo z něj udělat stavbu, na kterou se nezapomíná.

Ornamentální zasklení pomáhá udržet intimitu bydlení a zároveň interiér prosvětlí. Hodí se do oken do koupelen, toalet, ale také do dveří či bočních světlíků a nadsvětlíků vstupních portálů.

Okenní příčky nabízíme pro plastová okna a také dřevěná okna, a to v několika designových variantách. Vhodné jsou zejména tam, kde je potřeba zachovat vzhled stavby nebo ho přizpůsobit osobitému rázu či vkusu. Doporučujeme použití příček vždy konzultovat s našimi zkušenými partnery OTHERM, kteří doporučí řešení na míru.

Okapnice pro dřevěná okna jsou vysoce funkčním prvkem, který chrání dřevo před vodou a účinky povětrnosti v dolní, nejvíce namáhané části oken. Jsou vyrobeny z odolného hliníku a nabízeny v několika odstínech. Pro speciální případy je možné nabídnout i dřevěné okapnice stejné jako u špaletových oken

Kování pro okna a dveře je nezbytný doplněk všech systémů. Díky celoobvodovému kování ovládáme okna jednou kličkou, správný přítlak křídel a rámů odpovídá za tepelnou izolaci. Dveřní kliky a dveřní kování je nezbytné pro bezpečnost našeho domova. Proto OTHERM využívá jen ty nejkvalitnější dodavatele. 

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři