Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Příslušenství oken a dveří

Jak si doladit okna a dveře do detailu

Dolaďte si okna a dveře do detailu přesně podle vašich preferencí. Potřebujete ochránit intimitu svého bydlení, přizpůsobit vzhled stavby okolnímu prostředí nebo zachovat původní vzhled? V nabídce OTHERM najdete vše, co potřebujete. Jedná se o designové a zároveň funkční doplňky, které pomohou váš záměr vyřešit k dokonalosti. Chytře promyšlené detaily totiž dokáží změnit ráz domu, dát mu zajímavý nádech nebo z něj udělat stavbu, na kterou se nezapomíná.

Zaměřte se na ornamentální zasklení

Ornamentální zasklení pomáhá udržet intimitu bydlení a zároveň interiér prosvětlí. Hodí se do oken do koupelen, toalet, ale také do dveří či bočních světlíků a nadsvětlíků vstupních portálů.

Okenní příčky zachovají původní ráz

Okenní příčky nabízíme pro plastová okna i dřevěná okna, a to v několika designových a technicky odlišných variantách. Vhodné jsou zejména tam, kde je potřeba zachovat vzhled stavby nebo ho přizpůsobit osobitému rázu či vkusu. Doporučujeme použití příček vždy konzultovat s našimi zkušenými partnery OTHERM, kteří doporučí řešení na míru.

Okapnice pro efektivní odklon deště

Okapnice pro dřevěná okna jsou vysoce funkčním prvkem, který chrání dřevo před vodou a účinky povětrnosti v dolní, nejvíce namáhané části oken. Jsou vyrobeny z odolného hliníku a nabízíme je v několika odstínech. Pro speciální případy je možné nabídnout i dřevěné okapnice - stejně jako u špaletových oken.

Špičkové kování pro okna a dveře

Kování pro okna a dveře je nezbytným doplňkem všech systémů. Díky celoobvodovému kování ovládáme okna jednou kličkou, správný přítlak křídel a rámů odpovídá za tepelnou izolaci. Dveřní kliky a dveřní kování pro vchodové dveře je nezbytné pro bezpečnost našeho domova. Proto OTHERM využívá jen ty nejkvalitnější dodavatele. 

Náhradní díly pro plastová okna

Kromě výše uvedeného příslušenství si u nás můžete objednat další náhradní díly k vašim plastovým oknům OTHERM. Obvykle to bývá nové těsnění, krytky odtokových otvorů a okenní kličky - pokud potřebujete místo klasických ty zamykací nebo s dětskou pojistkou a podobně.

Náhradní díly nabízíme pouze pro námi vyráběná okna. Neobjednávejte je proto pro jiná než naše okna OTHERM. 

Vhodný typ těsnění a příslušenství se může lišit podle materiálu a profilu okna. S objednávkou náhradních dílů se obraťte na partnera OTHERM, se kterým jste uzavřeli smlouvu na vaše okna. Podle typu výrobku vám pak zajistíme náhradní díly a další doplňky. 

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři