Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Okna Otherm ANLUX

Otherm ANLUX Tochovice
Tochovice 170
262 81


  Zobrazit na mapě
 
 

 Zavolejte nám

mob.: +420 602 32 32 16

mob,: +420 602 61 55 62

 Napište nám

 

anlux@otherm.cz

 Navštivte nás

 

Tochovice 170

 

zavolejte nám,
vyjdeme vstříc Vašim možnostem

 

Poptávka

Více o nás na www.otherm-anlux.cz

Specializujeme se na dřevěná a dřevohliníková okna a dveře
 

Dřevěná okna poskytují široké možnosti jak z hlediska velikosti, tak tvaru. Kdo chce mít dům, který upoutá, neomylně sáhne po dřevěných nebo dřevohliníkových oknech, portálech a dveřích, protože přinesou kus přírody i do ryze moderního interiéru. Naše rodinná firma ANLUX dodává dřevěná okna, posuvné systémy, vchodové dveře a vstupní portály již více než čtvrt století. Více než 20 let pod koncernovou značkou TWW, která nyní pokračuje jako OTHERM. Za tu dobu jsme se naučili s tímto materiálem pracovat a získali jsme řadu cenných zkušeností. Je pro nás zcela zásadní, abychom zákazníkovi navrhli takové řešení, se kterým jsme spokojeni a které bychom si pořídili i my sami. Naši kancelář máme přímo u našeho rodinného domku a rádi i vám ukážeme jak prakticky bez údržby vypadají po dvou desítkách let výrobky, které můžeme dodat i vám.

"Manžel je zkušený stavař a vždy bdí nad technicky správným řešením a nad precizním provedením všech prací, aby naše dílo klientovi sloužilo dlouhé roky. Já mám ráda výzvy, moderní design a jako žena stále vylepšuji bydlení, proto také sleduji moderní trendy. Mám ráda, když klient příjde s tím, že potřebuje poradit například s řešením vstupního portálu svého domu. Dřevo poskytuje prakticky neomezené možnosti, proto je tak krásné s ním pracovat. Odměnou je nám to, když nás klient doporučí dál, na tom stavíme náš úspěch." Dana Blážová spolumajitelka rodinné firmy ANLUX.

Cena za novou stavbu v historickém prostředí 2018 - byli jsme u toho

Spolupráce s architekty je vždy zajímavá a inspirující. Měli jsme tu čest spolupracovat se studiem Létající inženýři na projektu hasičského a společenského centra v Lisovicích, které bylo nominováno na cennou trofej. Dřevohliníková fasáda dává historické stavbě moderní vzhled a především bez údržby vydrží dlouhé roky stále krásná a zajímavá. Prohlédněte si naši práci:


stredocesky
PARTNEŘI OTHERM
AUTORIZOVANÝ PRODEJCEPŘEJÍT NA KONTAKTY