Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Historie značky Otherm

2011
Výrazná inovace produktového portfolia
2010

Vznik společnosti Window Holding a.s.

2009

Roční tržby přesáhly 1 miliardu korun

2008

V soutěži Firma roku 2008 se stala společnost OTHERM 2. nejlepší firmou v Jihočeském kraji.

2006

Spojení kovacích automatů s výrobně-technickým programem přineslo zkrácení výrobního času a bezchybný výrobní proces plastových oken a dveřích OTHERM.

2005

Mohutná expanze ve výrobě i v prodeji. Rozšíření sortimentu o výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad.

1996

Zahájena vlastní výroba oken, 20% produkce je dodáváno na německý trh.

1995

OTHERM je největším dodavatelem plastových oken v Jihočeském kraji.

1993
Založení společnosti OTHERM. Dodávka a montáž plastových oken a dveří.
 
 

Jsme českou společností se silným zázemím. Díky velkým výrobním kapacitám závodu v Husinci patříme mezi největší výrobce plastových oken a dveří v České republice. Máme rozsáhlou síť obchodních zastoupení po celé republice.

V České republice prodáváme plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a hliníkové dveře přímým prodejem i prostřednictvím smluvních partnerů. Okna a dveře OTHERM prodáváme s plným servisem tj. včetně zaměření, dopravy a montáže, kterou provádějí naši odborně vyškolení technici.

Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v České republice a tím dosahujeme dokonalého zpracování profilů plastových oken a dveří. Denní kapacita devíti výrobních linek je až 1 200 oken. Naši profesně zkušení pracovníci vyrábějí vysoce kvalitní výrobky značky OTHERM, které vynikají nadstandardní životností a zajišťují klid i pohodlí pro Vás.

Naše plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a hliníkové dveře stále zdokonalujeme a kráčíme s novými světovými trendy. Ať již ve tvarech a struktuře profilu, tak i v druzích kování a jeho funkcích nebo v použití skel. Tým techniků neustále sleduje kvalitu našich výrobků.

Každé plastové nebo hliníkové okno je samostatně odzkoušeno. Pod stálým dohledem máme i veškeré vstupní suroviny a polotovary, které při výrobě používáme a to i přesto, že jsou používány jen kvalitní výrobky osvědčených a známých dodavatelů jako jsou např. SALAMANDER, Siegenia-Aubi, Wurth, KFV, Voestalpine Stahlhandel, Geze, Hoppe.

Window Holding a.s.

Od 31.12.2009 došlo v důsledku fúze sloučením k zániku společnosti: Otherm a.s., se sídlem Husinec, Sklářská 48, okres Prachatice, 38301, IČ: 28068033, spisová značka: odd. B, vložka 1760, zapsaná Krajským soudem v Českých Budějovicích. Společně se značkami Vekra a TWW tvoříme největší okenářskou firmu v ČR.
Nástupnickou společností je:
Window Holding a.s.
se sídlem Lázně Toušeň
Hlavní 456
okres Praha-východ
250 89
 
IČO: 28436024
DIČ: CZ28436024
spisová značka: oddíl B, vložka 14506, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze