Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Historii značky píšeme od roku 1993

Jsme českou společností se silným zázemím. Díky velkým výrobním kapacitám závodu v Husinci patříme mezi největší výrobce plastových oken a dveří v České republice. Máme rozsáhlou síť obchodních zastoupení po celé republice.

V České republice vyrábíme, prodáváme a montujeme všechny typy oken a dveří. Okna a dveře OTHERM prodáváme s plným servisem tj. včetně zaměření, dopravy a montáže, kterou provádějí naši odborně vyškolení technici.

Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v České republice a tím dosahujeme dokonalého zpracování oken a dveří. Naši profesně zkušení pracovníci vyrábějí vysoce kvalitní výrobky značky OTHERM, které vynikají nadstandardní životností a zajišťují klid i pohodlí pro Vás.

Naše plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a hliníkové dveře stále zdokonalujeme a kráčíme s novými světovými trendy. Ať již ve tvarech a struktuře profilu, tak i v druzích kování a jeho funkcích nebo v použití skel. Tým techniků neustále sleduje kvalitu našich výrobků.

Každé plastové nebo hliníkové okno je samostatně odzkoušeno. Pod stálým dohledem máme i veškeré vstupní suroviny a polotovary, které při výrobě používáme a to i přesto, že jsou používány jen kvalitní výrobky osvědčených a známých dodavatelů jako jsou např. SALAMANDER, Siegenia-Aubi a dalších.

Window Holding a.s.

Od 31.12.2009 došlo v důsledku fúze sloučením k zániku společnosti: Otherm a.s., se sídlem Husinec, Sklářská 48, okres Prachatice, 38301, IČ: 28068033, spisová značka: odd. B, vložka 1760, zapsaná Krajským soudem v Českých Budějovicích. Společně se značkami Vekra a TWW tvoříme největší okenářskou firmu v ČR.
Nástupnickou společností je:
Window Holding a.s.
se sídlem Lázně Toušeň
Hlavní 456
okres Praha-východ
250 89
 
IČO: 28436024
DIČ: CZ28436024
spisová značka: oddíl B, vložka 14506, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze