Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Nabídka posuvných dveří HS portál

 

Posuvné systémy dveří HS Portal jsou elegantním a vzdušným řešením. Spojí obytný prostor s balkónem nebo terasou, a to bez bariér a překážek. Do interiéru pustí dostatek světla a zároveň umocní pocit otevřeného prostoru. Vyrábíme je ve všech materiálech – v plastu, dřevě, hliníku i dřevohliníku. Hodí se pro všechny typy novostaveb rodinných domů i pro rekonstrukce, kde mohou nahradit staré sestavy balkónových dveří a oken. Zjistěte více o těchto systémech a vyberte si na základě vašich preferencí ty pravé.


 

Proč zvolit posuvné dveře HS Portal

Jde o originální řešení, kterým spojíte exteriér a interiér. Dveře se posouvají v rámu profilového systému, a to za sebou. Princip posuvu je řešený tak, že při otočení klikou se posuvné křídlo v rámu lehce nadzvedne a tažením ho pak můžete odsunout před pevnou část portálu. Na podlaze je pak jen 5 mm vysoká hliníková kolejnička, díky tomu vzniká zcela bezbariérový přístup. Přesvědčí vás i další parametry, kterými dveře HS Portal disponují:

  • výborně tepelně izolují a chrání interiér před prachem, vlhkostí a chladem,
  • poskytují špičkovou tvarovou stabilitu a jednoduché ovládání křídel o hmotnosti 300-400 kg,
  • jsou předurčené pro velké prosklené plochy,
  • jejich zasklení je možné dvojsklem i trojsklem,
  • křídla se pohybují v masivním rámu paralelně za sebou.
  • podle typu materiálu jsou v provedení s jedním i dvěma posuvnými křídly.

Jaký zvolit HS Portal

Plastový HS Portal vyberte, pokud máte ve své novostavbě plastová okna a dveře. Tento typ je určený právě pro kombinaci s nimi. Ideálně propojí interiér s terasou nebo zahradou. Plastový HS Portal nabízíme v provedení s jedním či dvěma posuvnými křídly.

Dřevěný HS Portal najde své využití v novostavbách moderních rodinných domů. Výhodou je tvarová stálost a prakticky neomezená životnost. Mají stejně kvalitní povrchovou úpravu, jako naše dřevěná okna. Jsou ideální pro kombinaci s dřevěnými okny i našimi dřevěnými dveřmi. Dřevěný HS Portal nabízíme v provedení s jedním nebo dvěma posuvnými křídly, a to v několika variantách provedení.

Hliníkový HS Portal si zvolíte přesně podle vašich požadavků. Tyto posuvné dveře jsou dostupné v provedení Standard i Slim. Varianta Slim má rozšířenou plochu zasklení, eliminuje z pohledové strany rám a působí proto vzdušným dojmem. V nabídce je několik variant posuvu s jedním i dvěma křídly.

Princip Lift & Slide (zvedni a posuň) garantuje perfektní těsnost proti případnému pronikání větru a vody. Hliníkový HS Portal stavebníci často kombinují v novostavbě s plastovými okny pro cenově výhodnější řešení. Barevně lze oba materiály velmi dobře kombinovat. Hliníkové provedení portálu je zárukou spolehlivé funkčnosti a prakticky neomezené životnosti.

Dřevohliníkový HS Portal je naším TOP systémem v nabídce. Je zhotovený vždy na míru potřebám a možnostem zákazníka. Je ideální pro kombinaci s dřevohliníkovými okny a dveřmi z naší nabídky. Využijete je pro novostavby a vaše náročné představy. Nabízíme jej v provedení Standard i Slim s rozšířenou plochou zasklení.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři