Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Jaké dveře vybrat

Dveře jako vstupní bránou domova tvoří první dojem, který si o domě či bytu návštěvník udělá. Vstupní dveře jsou prvek, který zákazníci řeší velmi pečlivě zejména z hlediska designu. V nabídce máme vstupní dveře z plastu, dřeva i hliníku v bohaté nabídce designů, barev, s možností ornamentálních výplní apod. Nelze zapomínat také na detaily jako jsou chránky, klepadla, rozety, kukátka nebo madla.

Pokud potřebujete konzultaci k nabídce dveří, neváhejte a kontaktujte naše odborné partnery OTHERM.

Klasikou zůstávají dřevěné dveře z pohledu vlastností lze říci, že pro rodinné domy je nepřekoná nic. V poslední době jsou stále více žádané také plastové dveře, kde je možné volit nejrůznější výplně a design. Hliníkové dveře se používají zejména u bytových a panelových domů a všude tam, kde jsou dveře hodně namáhány. Jejich jasnou předností je zejména odolnost.

Do bytových domů dodáváme vstupní portály řešené na míru včetně schránek, elektrických zámků a dalších prvků pro snadné a bezpečné ovládání.

Dodáváme také zajímavá řešení dvoukřídlových či jednokřídlových dveří doplněné o světlíky v nejrůznějších designech. Zde si můžete sami navrhnout jak mají vypadat dveře, které budou denně vítat Vás a Vaše hosty.