Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Jaká vybrat okna do chalupy?

vesnické stavení s plastovými okny OTHERM v dekoru dřevadřevěná okna OTHERM v krásné roubencenová dřevěná okna OTHERM u historické stavby po rekonstrukcišpaletová okna OTHERM - chaloupka jak za starých časů.
To není možné, že jsou plastová okna? Věřte, nevěřte, ale naši zákazníci často říkají, že jejich návštěvníci ani nepoznají, že si do chalupy pořídili plastová okna v dekoru dřeva. Ale nemusíte dělat kompromisy, pokud plastovým oknům právě nefandíte. Máme pro vás širokou nabídku řešení v provedení dřevěných oken.
 
POZOR – všechna naše dřevěná okna mají špičkovou povrchovou úpravu a při velmi jednoduché údržbě prakticky neomezenou životnost. Na chalupě tak budete moci skutečně odpočívat, protože se nebudete muset věnovat údržbě vaše dřevěných oken OTHERM.
 
Jako okna do chalupy si můžete pořídit kterýkoliv profil z nabídky dřevěných oken. Můžete si je pořídit v tzv. historizující úpravě, která bude nejenom ladit k fasádě, ale také k dřevěnému nábytku v interiéru. Hliníkovou okapnici je možné nahradit dřevěnou, případně je možné použít také některé dřevěné ozdobné prvky. Rádi vám tyto možnosti představíme a probereme vaše individuální požadavky. Nezapomeňte si projít také nabídku vchodových dřevěných dveří, abyste si vše sladili v jeden celek.
 
Špaletová okna ta jsou do chalupy přímo předurčena a vytvoří perfektní vzhled a historizující dojem. Otherm ANTIK to jsou klasické dřevěné špalety, ale v podobně moderní konstrukce, kde základem je opět eurohranol. Opatřeny jsou izolačním zasklením a tak dosahují tepelně izolačních vlastností a útlumu hluku. Za těmito okny si budete ve své chalupě připadat jako v bavlnce v létě i v zimě až bude za okny vánice.

Dřevěná okna do chalupy

Pokud máte starou stylovou starou chalupu a chcete ji zrekonstruovat, asi při výběru oken sáhnete po dřevu. Osvědčená dřevěná okna do chalupy zachovají rázovitost a styl.
 
Až budete okna do chalupy vybírat, zeptejte se také na stylové a rustikální doplňky k eurooknům, možnost využít míst hliníkové okapnice stylovou dřevěnou okapničku atd. Pokud se rozhodnete využít moderní špaletová dřevěná okna z nabídky OTHERM, pak chybu určitě neuděláte a navíc stylové doplňky jsou zde standardem.
 
Moderní dřevěná okna OTHERM Vám poskytnou výborné tepelně izolační vlastnosti a osobitost, kterou žádáte. Není vždy nutné investovat značné prostředky do výroby individuální repliky původních oken.
 
NAVÍC Vám dřevěná okna OTHERM poskytnou prostor a čas věnovat se na chalupě skutečnému odpočinku. Jak je to možné? Dřevěná okna OTHERM mají špičkovou povrchovou úpravu podtrženou speciální dílcovou metodou výroby. Při minimálních nárocích na údržbu mají prakticky neomezenou životnost a dlouhodobě si zachovají výborný vzhled.
 
Dejte STOP složité péči o dřevěná okna - letnímu natírání místo relaxace na lehátku – s našimi dřevěnými okny do chalupy Vás toto nečeká.