Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Jaká vybrat okna do chalupy

vesnické stavení s plastovými okny OTHERM v dekoru dřevadřevěná okna OTHERM v krásné roubencenová dřevěná okna OTHERM u historické stavby po rekonstrukci

Zvažujete nová okna pro vaši chatu nebo chalupu? Naši zákazníci si oblíbili plastová okna v dekoru dřeva. Skoro u nich nepoznáte, že nejde o přírodní materiál. Pokud ale plastovým oknům nefandíte, dřevěná okna na chalupu představují léty ověřenou klasiku.

Jaká okna se hodí do roubenky

Do roubenky budou nejlepší právě dřevěná okna. Zachovají její rázovitost i styl. Navíc nemusíte investovat peníze do výroby repliky původních oken, ta je velmi nákladná. V našem sortimentu najdete široký výběr dřevin (smrk, borovice, meranti dub) a barev (lazur a nástřiků). Všechna provedení dřevěných oken mají špičkovou povrchovou úpravu a jejich údržba je díky tomu snadná. Můžete si je pořídit navíc v takzvané historizující úpravě.

Podívejte se také na nabídku vchodových dřevěných dveří, abyste drželi jednotný vzhled.

Stylová dřevěná špaletová okna

Pokud se rozhodnete pro špaletová okna, určitě chybu neuděláte. Jsou složená ze dvou okenních křídel a spojená různě širokým dřevěným deštěním. Také k nim máme k dispozici stylové doplňky. Naše dřevěná okna poskytují výborné tepelně izolační vlastnosti a osobitost, kterou hledáte.

Pro dojem starých časů

Okna Otherm ANTIK jsou dřevěná špaletová okna s historickým vzhledem ale moderní konstrukcí (základem je opět eurohranol). Opatřené jsou izolačním zasklením a dosahují výborných tepelně izolačních vlastností i útlumu hluku.


Jak často natírat dřevěná okna

S okny Otherm můžete tuhle otázku vypustit z hlavy. Naše okna mají špičkovou povrchovou úpravu. Ta je podtržená speciální dílcovou metodou výroby. To znamená, že při minimální údržbě mají prakticky neomezenou životnost a výborný vzhled si zachovají po mnoho let. Stačí, když je jednou nebo dvakrát ročně ošetříte balzámem - to zvládnete u každého okna za pár minut. Díky tomu budete mít o starost méně, vyhnete se složité péči o dřevěná okna a místo natírání můžete v létě na chatě v klidu odpočívat.

Nenáročná dřevohliníková okna

Nulovou údržbu představují pro své majitele dřevěná okna s hliníkovým opláštěním. Ten je chání před venkovními vlivy. Dřevohliníková okna nabízí široké možnosti barev hliníkového opláštění v RAL odstínech, případně speciálních metalických barev a imitací dřeva.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři