Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Okna do chalupy

To není možné, že jsou plastová okna? Věřte, nevěřte, ale naši zákazníci často říkají, že jejich návštěvníci ani nepoznají, že si do chalupy pořídili plastová okna v dekoru dřeva. Ale nemusíte dělat kompromisy, pokud plastovým oknům právě nefandíte. Máme pro vás širokou nabídku řešení v provedení dřevěných oken.

POZOR – všechna naše dřevěná okna mají špičkovou povrchovou úpravu a při velmi jednoduché údržbě prakticky neomezenou životnost. Na chalupě tak budete moci skutečně odpočívat, protože se nebudete muset věnovat údržbě vaše dřevěných oken OTHERM.

Jako okna do chalupy si můžete pořídit kterýkoliv profil z nabídky dřevěných oken. Můžete si je pořídit v tzv. historizující úpravě. Hliníkovou okapnici je možné nahradit dřevěnou, případně je možné použít také některé dřevěné ozdobné prvky. Rádi vám tyto možnosti představíme a probereme vaše individuální požadavky. Nezapomeňte si projít také nabídku vchodových dřevěných dveří, abyste si vše sladili v jeden celek.

Špaletová okna ta jsou do chalupy přímo předurčena a vytvoří perfektní vzhled a historizující dojem. Otherm ANTIK to jsou klasické dřevěné špalety, ale v podobně moderní konstrukce, kde základem je opět eurohranol. Opatřeny jsou izolačním zasklením a tak dosahují tepelně izolačních vlastností a útlumu hluku. Za těmito okny si budete ve své chalupě připadat jako v bavlnce v létě i v zimě až bude za okny vánice.