Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Zakázka krok po kroku - výměna a montáž všech typů oken a dveří

 
Po celé ČR i na Slovensku působí síť našich prověřených partnerů, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit.  "Naším cílem je Vaše spokojenost."

Prodejní síť

OTHERM má po celé České republice síť obchodních zastoupení, ve kterých se můžete podívat na aktuální nabídku oken a dveří, včetně veškerého příslušenství. Naši odborně proškoleni obchodní zástupci a asistentky společně s Vámi navrhnou optimální řešení a na místě okamžitě vytvoří cenovou nabídku.
 
V případě Vašeho zájmu Vás může nezávazně navštívit obchodní zástupce, který provede posouzení a návrh řešení přímo na místě instalace tak, aby výsledkem byla Vaše maximální spokojenost.

Zaměření

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně i ve výrobě, proto je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství.
 
Vaše požadavky a naše možnosti vyhodnotíme tak, aby došlo k bezproblémové realizaci. Na základě zaměření připravíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku přesuneme do oddělení výroby.

Výroba

Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v České republice a tím dosahujeme dokonalého zpracování profilů plastových oken a dveří. Denní kapacita devíti výrobních linek je až 1 300 oken a patří tak k nevyšším v České republice.

Naši profesně zkušení pracovníci vyrábějí vysoce kvalitní výrobky značky OTHERM, které vynikají nadstandardní životností a zajišťují klid i pohodlí pro Vás. Pokrok stále pokračuje, tudíž i my stále modernizujeme a to především pořizováním nových CNC strojů a kontinuálním školením našich pracovníků. Proto jsme schopni vyrábět stále ve stejné nadstandardní kvalitě za přijatelné ceny.

Montáž

Veškeré montážní práce provádějí výhradně naši odborně proškolení montážníci s dlouhodobou praxi. Díky pravidelnému školení a nastavenému systému dosahujeme vysokou kvalitu provedených montáží.
 
Součástí dodávky může být i osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství.

Servis a záruky

OTHERM jako jeden z předních výrobců stavebních výplní v České republice nabízí záruční, ale i pozáruční servis. Značka OTHERM je synonymem kvalitních výrobků s nadstandardní životností a spolehlivostí.
 
Servisní středisko OTHERM se snaží v co nejkratších možných lhůtách odstranit záruční, ale i pozáruční problémy k Vaší plné spokojenosti.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři