Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Zakázka krok po kroku - výměna a montáž všech typů oken a dveří

Jsme největší výrobce stavebních výplní v ČR. Vyrábíme plastová okna, plastové dveře, dřevěná okna, dřevěné dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, dřevohliníková okna a dveře a příslušenství.
 
Zajistíme všechny kroky potřebné k tomu, abyste měli doma spolehlivá okna s dlouhou životností:
  • Poradíme vám s výběrem oken a dveří.
  • Pohlídáme si a zajistítme výrobu oken v našich závodech v Čechách a na Moravě.
  • Naši partneři vám okna kvalitně a spolehlivě namontují.
  • Okna s garancí původu OTHERM vám dávají jistotu, spolehlivého záručního i pozáručního servisu.

Ke každé zakázce přistupujeme odpovědně.
Po celé ČR i na Slovensku působí síť našich prověřených partnerů, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit.  "Naším cílem je Vaše spokojenost."

Prodejní síť

OTHERM má po celé České republice síť obchodních zastoupení, ve kterých se můžete podívat na aktuální nabídku oken a dveří, včetně veškerého příslušenství. Naši odborně proškoleni obchodní zástupci a asistentky společně s Vámi navrhnou optimální řešení a na místě okamžitě vytvoří cenovou nabídku.
 
V případě Vašeho zájmu Vás může nezávazně navštívit obchodní zástupce, který provede posouzení a návrh řešení přímo na místě instalace tak, aby výsledkem byla Vaše maximální spokojenost.

Zaměření

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně i ve výrobě, proto je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství.
 
Vaše požadavky a naše možnosti vyhodnotíme tak, aby došlo k bezproblémové realizaci. Na základě zaměření připravíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku přesuneme do oddělení výroby.

Výroba

Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v České republice a tím dosahujeme dokonalého zpracování všech typů oken a dveří. Například u výroby plastovvých oken je denní kapacita až 1 300 oken a patří tak k nevyšším v České republice.
 
Naši profesně zkušení pracovníci vyrábějí vysoce kvalitní výrobky značky OTHERM, které vynikají nadstandardní životností a zajišťují klid i pohodlí pro Vás. Pokrok stále pokračuje, tudíž i my stále modernizujeme a to především pořizováním nových CNC strojů a kontinuálním školením našich pracovníků. Proto jsme schopni vyrábět stále ve stejné nadstandardní kvalitě za přijatelné ceny oken.

Montáž

Veškeré práce zajišťují naši prověření partneři. Většinou jde o rodinné firmy, které za svou práci ručí vlastním jménem. Montážníci, jsou odborně proškoleni a mají dlouhodobou praxi. Díky pravidelnému školení a nastavenému systému dosahujeme vysokou kvalitu provedených montáží oken a dveří.
 
Součástí dodávky může být i osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství.

Servis a záruky

OTHERM jako jeden z předních výrobců stavebních výplní v České republice nabízí plný záruční i pozáruční servis. Značka OTHERM je synonymem kvalitních výrobků s nadstandardní životností a spolehlivostí.
 
Servisní středisko OTHERM se snaží v co nejkratších možných lhůtách odstranit záruční, ale i pozáruční problémy k vaší plné spokojenosti. OTHERM zajišťuje garanci původu oken, což představuje jistotu péče po celou životnost oken a dveří.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři