Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Značka OTHERM - kvalita na kterou je spolehnutí

Novostavba s dřevěnými okna OTHERMProč důvěřovat značce OTHERM

  • více než 25 let zkušeností
  • největší síť více než 80 prověřených partnerů po celé ČR
  • jistota a zázemí velké firmy
  • největší tým firemních techniků a produktových specialistů
 
Dřevěný odstavně posuvný PSK Portal OthermVysoká kvalita produktů a kvalitní služby našich prověřených partnerů to je základ dobrého jména firmy a důvod, proč se na nás obrací stále více zákazníků opakovaně nebo na doporučení. Prohlédněte si některé referenční stavby OTHERM z poslední doby.
 
Značka OTHERM si zakládá na kvalitě své produkce oken a dveří. Většinu naší produkce tvoří stále plastová okna a dveře. Rok od roku ale roste zájem a množství vyrobených dřevěných oken a dveří. Máme také krásné referenční stavby z hliníku i dřevohliníku.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři
 
 
Dřevěná okna Otherm dělená nalepovacími příčkamiPokud nás oslovíte Vaší poptávkou dostanete od nás ZDARMA nejenom cenovou nabídku na základě přesného zaměření oken a dveří, ale především profesionální konzultaci. Neslíbíme Vám nesplnitelné, naopak Vám poradíme, nejlepší a nejspolehlivější řešení, které spolehlivě splní Vaše požadavky.
 
Naše odborné partnery najdete na více než 80 místech po celé ČR.

NZÚ - registrované produkty


Toto logo Vám ukáže, zda je produkt registrovaný pro program ZELENÁ ÚSPORÁM. U každého produktu také najdete také SVT registrační kód výrobku. Uvedené SVT kódy platí pro původní program Zelená úsporám.

Nová zelená úsporám vyžaduje novou registraci, která v současnosti probíhá. Seznam nově regisrtovaných produktů najdete na stránkách v nejbližší době.

 

Dolaďte si okna a dveře do posledního detailu

Produkty ve všech materiálových kategoriích nabízíme v široké škále barevných odstínů. Nabídka příslušenství k oknům a dveřím jsou nedílnou součástí nabídky značky OTHERM.

Naši odborní partneři Vás rádi seznámí s možnostmi a doplňky a ZDARMA Vám poskytnou konzultaci k otázkám designových a funkčních doplňků.

Oslovte nás poptávkou a zeptejte se odborného poradce na vše, co Vás zajímá.

UPOZORNĚNÍ - program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

SFŽP, který provádí registraci produktů pro program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM, vyžaduje pro uvádění hodnot součinitele prostupu tepla Uw pro okna a dveře výhradně hodnoty stanovené výpočtem na vzorovém oknu či dveřích. Vzorový výrobek stanovil SFŽP.

Tento přístup je odlišný od pravidel uplatňovaných pro původní program Zelená úsporám, kde nebyl způsob stanovení hodnoty Uw předepsán. Hodnoty Uw uváděné na webových stránkách, produktových listech a katalozích značky OTHERM byly ve většině případů naměřeny ve státní zkušebně na skutečných vzorcích oken a dveří. Nově vyžadované hodnoty Uw stanovené výpočtem budou na stránky postupně doplňovány a jasně odlišeny od naměřených hodnot.

Musíme zdůraznit, že hodnoty získané měřením odpovídají platné výrobkové normě a dosavadní uznávané technické praxi. Pouze pro program Nová zelená úsporám je nutné používat hodnoty stanovené výpočtem.

Proč se liší naměřené a teoreticky vypočtené hodnoty?
Způsob stanovení součinitele prostupu tepla celým oknem či dveřmi nám upravuje harmonizovaná evropská norma, dle které je možno použít celkem tři postupy stanovení součinitele prostupu tepla výplní otvorů Uw:
  • měřením vzorového okna;
  • použitím normové tabulky (tento postup nepoužíváme);
  • normovým výpočtem z hodnot součinitele prostupu tepla komponentů (rám, sklo, distanční rámeček).
Ze zkušeností vyplývá, že hodnoty z měření vzorového okna bývají nižší (příznivější) než hodnoty stanovené výpočtem. Rozdíly pocházejí ze samotné metodiky, přesností a tolerancí stanovení jednotlivých hodnot.