Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Značka OTHERM - kvalita na kterou je spolehnutí

Novostavba s dřevěnými okny OTHERMProč důvěřovat značce OTHERM

  • více než 25 let zkušeností
  • největší síť více než 80 prověřených partnerů po celé ČR
  • jistota a zázemí velké firmy
  • největší tým firemních techniků a produktových specialistů
 
Dřevěný odstavně posuvný PSK Portal OthermVysoká kvalita produktů a kvalitní služby našich prověřených partnerů to je základ dobrého jména firmy a důvod, proč se na nás obrací stále více zákazníků opakovaně nebo na doporučení. Prohlédněte si některé referenční stavby OTHERM z poslední doby.
 
Značka OTHERM si zakládá na kvalitě své produkce oken a dveří. Většinu naší produkce tvoří stále plastová okna a dveře. Rok od roku ale roste zájem a množství vyrobených dřevěných oken a dveří. Máme také krásné referenční stavby z hliníku i dřevohliníku.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři
 
 
Dřevěná okna Otherm dělená nalepovacími příčkamiPokud nás oslovíte Vaší poptávkou dostanete od nás ZDARMA nejenom cenovou nabídku na základě přesného zaměření oken a dveří, ale především profesionální konzultaci. Neslíbíme Vám nesplnitelné, naopak Vám poradíme, nejlepší a nejspolehlivější řešení, které spolehlivě splní Vaše požadavky.
 
Naše odborné partnery najdete na více než 80 místech po celé ČR.

Dolaďte si okna a dveře do posledního detailu

Produkty ve všech materiálových kategoriích nabízíme v široké škále barevných odstínů. Nabídka příslušenství k oknům a dveřím jsou nedílnou součástí nabídky značky OTHERM.

Naši odborní partneři Vás rádi seznámí s možnostmi a doplňky a ZDARMA Vám poskytnou konzultaci k otázkám designových a funkčních doplňků.

Oslovte nás poptávkou a zeptejte se odborného poradce na vše, co Vás zajímá.

Zelená úsporám

V případě, že budete využívat státní dotaci Zelená úsporám, obraťte se na naše obchodní partnery OTHERM. V souvislosti s novými pravidly vám podají informaci k výběru produktů.