Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Kompletní nabídka služeb

Kvalitní montáž oken je důležitá

  • nepodceňte montáž oken
  • nekvalitní montáž může zničit i sebekvalitnější okno
  • jen správně namontované okno přinese úspory a komfort bydlení
  • naprostá většina klientů si objednává nová okna i s montáží 
  • objednat si kompletní služby na míru znamená ušetřit čas, peníze i nervy.

Kvalitní okna a dveře potřebují také kvalitní montáž, to platí jak pro levnější plastová okna tak pro dražší typy výrobků jako jsou dřevěná okna nebo ještě dražší výrobky z hliníku či kombinace dřevěných oken s hliníkovým opláštěním. Podcenit montáž se nevyplatí, protože důsledky toho se mohou projevit již velmi brzy a jsou nepříjemné zejména v zimních měsících.

Prověření partneři OTHERM poskytnou prvotřídní služby od poradenství až po odbornou montáž a zednické zapravení. S možnostmi vás seznámí odborný partner OTHERM, který Vám okna zajišťuje.

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři
 

Demontáž a montáž oken

Proces demontáže a montáže oken máme do detailů propracovaný. Pro demontáž oken postačí jen asi 1 metr volného místa před oknem a uvolnění přístupové cesty k oknu. Staré okno je demontováno, nové se usadí a utěsní, tím je vše připraveno pro zednické začištění.
Většinou je výměna oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu, nebo pokud jsou zednické práce složitější, se celý proces protáhne na několik dní. Práce jsou vždy prováděny tak, aby nikdy nedošlo k tomu, že by zákazník byl přes noc v bytě bez oken.
 

Součástí montáže oken je standardně také montáž objednaných doplňků ať již stínící techniky, parapetů a dalších.

Zednické začištění

Zednické začištění je určeno zejména pro rekonstrukce. Tedy když potřebujete, aby okno bylo načisto zabudované. U novostaveb se začištění ostění při osazení oken neprovádí, vše se řeší celkovým omítnutím stěn i špalet kolem oken.
Pokud vyměňujete okna, doporučujeme objednat si i kompletní zednické začištění. Výsledek je pak skutečně čistou prácí.
Materiál pro zednické začištění jako dodavatel zajišťujeme.

Doprava

Okna a dveře dopravíme na místo montáže. Montážníci pak již zajistí bezpečné odnesení výrobků k místu výměny, a to tak aby nedošlo k jejich poškození.

Parotěsné provedení připojovací spáry

Doporučujeme provést zajištění připojovací spáry mezi oknem a stěnou použitím speciálních parotěsných pásek a fólií.

Fólie zabrání přístupu vlhkosti do spáry. Tím je chráněna izolační pěna, která zajišťuje tepelnou izolaci oken v místě připojení na stěnu. Takto ošetřená připojovací spára je velmi vhodná zejména do prostor se zvýšenou vlhkostí vzduchu jako jsou např. koupelny, kuchyně apod.

Likvidace starých oken

Vybouraná okna, suť a další materiál, který je odpadem po demontáži a montáži oken zlikvidujeme odborným a ekologickým způsobem. Zvláště okna a dveře jsou velkoobjemovým odpoadem, který je náročný na likvidaci.

Pokud si objednáte také ekologickou likvidaci starých materiálů máte zajištěno, že se nebudete muset zabývat jejich skladováním. Po demontáži je odvezeme.

Další služby

Po domluvě s dodavatelem je možné individuálně objednat také další služby jako je vyzdívání, zateplovací práce, výmalba částí stěn dotčených výměnou oken atd. Obraťte se již při objednávce oken také s dotazem na všechny služby, které v souvislosti s výměnou a montáží oken budete potřebovat. Naším cílem je obsloužit každého zákazníka k jeho plné spokojenosti.