Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Zaručeně česká okna - usnadněte si orientaci mezi dodavateli

Výroba oken a dveří OTHERM probíhá výhradně ve 4 specializovaných výrobních závodech v ČR. Okna a dveře OTHERM splňují nejpřísnější nároky na kvalitu a budou svým uživatelům dlouho a spolehlivě sloužit.

Proč ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA?

  • získáte jistotu, že máte skutečně okna vyrobená v ČR
  • v případě problémů si můžete usnadnit jejich řešení
  • podpoříte výrobu a zaměstnanost v ČR

Vždy chtějte vědět kdo a kde vaše okna vyrobil.


Okna a dveře si kupujeme většinou jednou za život, očekáváme především jejich bezchybnou funkčnost a úsporu za vytápění. Je přirozené, že chceme okna pořídit za co nejnižší cenu, ale volba až podezřele levného dodavatele může přinést nepříjemná úskalí. Ušetřené peníze se tak mohou změnit i v noční můru.
 

Doporučujeme prověřit si před uzavřením smlouvy, zda Váš dodavatel okna vyrábí v ČR nebo zda prodává skutečně česká okna. Více informací najdete na www.zaruceneceskaokna.cz.

Opakovaně a zejména v zimním období řešíme nářky lidí, kteří potřebují opravit okna. Jejich dodavatel často již ukončil činnost, nebo se zříká odpovědnosti a zákazník často ani neví, kdo a kde jejich okna vyrobil. Pomoc může však být složitá.
 
Český trh byl v minulosti doslova zaplaven levnými okny ze zahraničí, ale přešla jedna dvě zimy a ti, kdo se nechali nalákat nízkou cenou, nyní často řeší neřešitelné. Rozrůstající se řady „poučených“ zákazníků tak přispívají k většímu zájmu o české výrobky.
 
Značka OTHERM je prověřenou českou značkou. Potvrzuje to i certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který získávají pouze ti producenti a prodejci, kteří prokazatelně vyrábí nebo prodávají výhradně okna a dveře vyrobené v ČR.
 
Svým zájmem a nákupem českých oken a dveří aktivně podporujete českou ekonomiku.