uvod_kontakty.jpg, 48 kB karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky stredocesky praha plzensky jihocesky vysocina jihomoravsky zlinsky pardubicky olomoucky moravskoslezsky kontakty
 

Plastová okna, plastové dveře, eurookna, dřevěná okna, dřevěné dveře, hliníková okna a dveře značky Otherm


OTHERM je předním českým výrobcem oken a dveří. Vyrobíme, dodáme a montujeme Vám plastová okna, plastové dveře, dřevěná eurookna, dřevěné dveře, dřevohliníková okna, hliníková okna a dveře široké nabídky příslušenství a doplňků.

Okna a dveře je třeba vybírat velmi pečlivě. Nezapomínejte, že ovlivní kvalitu Vašeho bydlení na velmi dlouhou dobu. Okna a dveře OTHERM to je prověřená česká kvalita. Dodáváme vždy kvalitní a prvotřídní okna a dveře, která splní spolehlivě to, co od nich očekáváte. Pamatujte, že levná okna a dveře nemusí být vždy výhrou.

Od letošního roku je v nabídce OTHERM také NOVINKA - dřevěná špaletová okna. Špaletová okna jsou vhodná jak pro náročné rekonstrukce historických domů, tak pro rázovité stavby.

Okna a dveře OTHERM jsou vyráběna výhradně v ČR, CERTIFIKÁT GARANCE PŮVODU zaručuje, že budete vědět, odkud okna a dveře pocházejí a kde byla vyrobena.

Vaši poptávku na okna zpracujeme a zašleme Vám ZDARMA CENOVOU NABÍDKU. Naši prověření prodejních partnerů, kteří Vám ochotně poskytnou odbornou konzultaci.

Tradiční česká okna OTHERM poskytují optimální poměr cena - kvalita. Vždy ručíme za své výrobky a poskytujeme spolehlivý a rychlý servis oken OTHERM. Všechna naše okna, dveře i doplňky a služby Vám vyrobíme a dodáme na míru.

 

Plastová okna

Jistotu, že zakoupená plastová okna, mají výbornou kvalitu a vlastnosti, na které se budete moci roky spolehnout, Vám poskytnou plastová okna OTHERM. „Zaručeně česká okna“ OTHERM, to je sázka na jistotu.

Plastová okna OTHERM vyrábíme v několika produktových řadách, které ale vždy poskytují výbornou ochranu před chladem, hlukem i vlhkostí. Máme plastová okna pro každý typ stavby.

Doplňky a kompletní služby jsou samozřejmou součástí dodávky našich plastových oken. Vybírat můžete z široké škály barevných variant, kompletního sortimentu doplňků.

Pomoc s výběrem plastových oken Vám poskytnou naši prověření partneři. Poptávku na plastová okna lze také zadat pomocí on-line formuláře.

Značka OTHERM se o své zákazníky postará vždy k jejich plné spokojenosti.
 

Hliníková okna

Hliníková okna OTHERM to je prověřená kvalita přímo od výrobce.

Hliníková okna jsou nepřekonatelná z hlediska trvanlivosti a odolnosti. Vybírejte hliníková okna z několika produktových řad, které se hodí jak pro novostavby tak pro rekonstrukce. Hliníková okna dodáváme v celé řadě dřevohliníkových dekorů i prakticky neomezené škále barevných variant podle vzorníku RAL.

Hliníková okna jsou vhodná zejména tam, kde jsou okna velmi namáhána - jako jsou veřejné a komerční prostory, společné prostory bytových domů. Hliníková okna jsou stále žádanější pro moderní rodinné domy - ideální jsou pro prvky velkých rozměrů jako jsou posuvné dveře na terasy či zahrady.

Hliníková okna Vám vyrobíme přesně podle Vašich požadavků. Hliníková okna splní Vaše představy o komfortním bydlení.
 

Dřevěná okna - eurookna

Dřevěná okna nebo tzv. eurookna to jsou tradiční okna v moderním pojetí. Výborné tepelně izolační vlastnosti a špičková povrchová úprava dřevěných oken OTHERM - to vše dělá z našich dřevěných oken rok od roku žádanější prvek.

O dřevěná okna je složitě pečovat - mýtus, který pro naše okna rozhodně neplatí. Dřevěná okna OTHERM vydrží při velmi jednoduché údržbě celé roky. Povrchová úprava dřevěných oken OTHERM to je záruka kvality.

Dřevěná okna jsou stále žádanější. Dřevěná okna dodají Vašemu bydlení teplo domova.

Eurookna OTHERM to je kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Díky lepeným dřevěným hranolům mají eurookna špičkové tepelně izolační vlastnosti a výbornou tvarovou stálost.

Eurookna OTHERM mají konstrukci, která prakticky eliminuje rosení. Eurookna vyrábíme z několika typů dřevin, a to v široké škále lazur.

Eurookna OTHERM to je špičková kvalita za rozumnou cenu.
 

Dveře

OTHERM vyrábí plastové dveře, dřevěné dveře i hliníkové dveře té nejvyšší kvality. Dveře jsou standardně osazeny tříbodovým bezpečnostním zámkem.

Plastové dveře OTHERM to je prověřená kvality ze špičkových profilů. Plastové dveře můžete vybírat z široké škály výplní, zasklení a členění. Vyrobíme Vám plastové dveře přesně podle Vašich představ a vkusu.

Dřevěné dveře OTHERM to jsou kvalitní výrobky ve stavebních hloubkách 68, 84 a 94 mm. Čtyři produtové řady dřevěných dveří OTHERM uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Slaďte si dřevěná okna a dřevěné dveře přesně podle svých představ.

Hliníkové dveře jsou nezničitelné prvky. Hliníkové dveře jsou ideálním řešením namáhaných vstupních prostor bytových domů, komerčních staveb. Hliníkové dveře jsou bezúdržbové prvky, které přežijí doslova vše.

Zašlete nám Vaši poptávku
a obdržíte nabídku ceny oken přesně podle Vašich požadavků.

RSS plastová okna

  © OTHERM | edited by n.e.s.p.i.
plastová okna facebook