Otherm
volejte zdarma
Telefon 800 650 650
Partneři partneři
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Okna s rodokmenem

Značka OTHERM dodává ke svým oknům také CERTIFIKÁT garance původu.
Tento certifikát obdrží zákazníci, kteří si koupí okna a dveře od partnerů značky OTHERM.

Výrobce oken a dveří značky OTHERM společnost Window Holding a.s. garantuje tímto CERTIFIKÁTEM, že vpřípadě zániku prodejce přebírá závazek poskytnout na okna a dveře OTHERM záruční a pozáruční servis přímo výrobce oken společnost Window Holding a.s. Současně jde o garanci, že dodaná okna a dveře byly vyrobeny vČeské republice. CERTIFIKÁT platí bez omezení a je možné uplatnit jej kdykoliv přímo u výrobce oken spol. Window Holding a.s.

Zákazník se může na společnost Window Holding a.s. obrátit prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800650 650. Podrobné informace a podmínky uplatnění certifikátu jsou uvedeny na stránkách www.windowholding.cz nebo zde.

CERTIFIKÁT je pro zákazníky garancí, že výrobce o dodaná okna a dveře postará po celou dobu používání oken. Současně prokazuje, že dodavatel oken, od kterého zákazník okna koupil, je prověřeným dodavatelem značky OTHERM a zákazník se může spolehnout na kvalitu dodaných produktů.
 

Vždy požadujete po svém dodavateli oken a dveří CERTIFIKÁT původu oken. CERTIFIKÁT je pro zákazníka potvrzením pravosti a kvality oken a dveří značky OTHERM a současně chrání značku před šířením nekvalitních napodobenin.