Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Možnosti zasklení plastových dveří

OTHERM nabízí také zasklení plastových dveří. K zasklení lze použít bezpečností, protihluková, protisluneční a izolační skla s tepelnou ochranou.

Izolační dvojskla

Izolační dvojskla jsou dnes při narůstajícím výdajům za energie nutností. Základním dvojsklem je izolační zasklení tloušťky 24 mm (float 4 mm - mezera 16 mm naplněna netečným plynem Argon – float 4 mm). Vzdálenost mezi jednotlivými skly vymezuje dutý nerezový distanční rámeček plněný vysoušecím prostředkem. Ke zlepšení tepelně izolačních vlastností plastových dveří OTHERM se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí, jako je argon, nebo krypton. Izolační dvojskla plastových dveří OTHERM jsou zárukou velmi dobrých izolačních a protihlukových vlastnotí.
 
Standardem je teplý meziskelní rámeček.

Ještě lepší vlastnosti poskytuje izolační trojsklo.

Meziskelní příčky

Izolační skla OTHERM mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.
 
Z nabídky OTHERM můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě. Mřížky do dveří, meziskelní příčky umí nádherně rozdělit okno plastových dveří OTHERM na menší okénka, která se budou více líbit.
 

IZOLAČNÍ SKLO S TEPELNOU OCHRANOU, Ug = 1,1 W/m2K

Zvláštní charakteristika:
 • Udržuje teplo, brání chladu
 • Využívá sluneční energii - ale ne nadměrně
 • Snižuje náklady na vytápění
 • Šetří životní prostředí
 • Vytváří příjemné pokojové klima
 • Barevně téměř neutrální
 • Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a životnost
 
Využijte zasklení plastových dveří OTHERM s tepelnou ochranou. Nová generace tepelně izolačních skel udržuje v domě teplo a to znamená: výrazné snížení nákladů na vytápění tzn. dům bez chladných zón, ochrana životního prostředí (snížení emisí při vytápění).

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

Zvláštní charakteristika:
 • Skla lepená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí)
 • Skla kalená: chrání proti útoku zvenčí
 
Využijte zasklení plastových dveří OTHERM bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.
 

PROTISLUNEČNÍ IZOLAČNÍ SKLO

Zvláštní charakteristika:
 • Tvrdě pokovené: jednoduché nebo izolační sklo, silně reflexní
 • Probarvené ve hmotě: jednoduché nebo izolační sklo, málo odráží, absorbuje
Využijte zasklení plastových dveří OTHERM protislunečním izolačním sklem. Skla zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru a snižují tak zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí. Dále je možno toto sklo vybavit doplňkovými vlastnostmi, ať už je to schopnost tepelné či zvukové izolace, odolnost proti vloupání, ochrana osob, ochrana před úrazem nebo požárem.