Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Možnosti zasklení plastových dveří

Při výběru zasklení plastových vchodových dveří se uplatní především na ornamentální skla z naší nabídky. Ta totiž poskytnou potřebné prosvětlení zádveří a zároveň ochrání vaše soukromí. Dodat je můžeme s vyšší ochranou před hlukem či větší bezpečností.

Izolační dvojskla a trojskla pro ochranu před hlukem

Jsou vyhledávané pro svou skvělou tepelnou izolaci a další výborné vlastnosti. Účinně chrání před běžným hlukem z ulice, pokud bydlíte v opravdu rušné části města, je možné zvolit i speciální protihlukové zasklení. U novostaveb je dnes už nutností použití izolačního trojskla. Standardem zasklení našich plastových dveří je teplý meziskelní rámeček

Okrasné dělící příčky pro dveře

Izolační skla z naší nabídky mohou být opticky členěna okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v různých kombinacích a barevných odstínech. Možnosti jsou stejné jako u oken, kromě sklodělících příček mohou vzhled dveří oživit i nalepovací či meziskelní příčky.
 

Bezpečnostně izolační sklo pro ochranu rodiny

řez dvojsklem

Využijte zasklení plastových dveří bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Pokud i přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nezpůsobí zranění. Kalená skla navíc chrání proti útoku zvenčí.

 

NÁŠ TIP: V naší nabídce máme možnost zasklení protislunečním izolačním sklem. To ochrání interiér před zahříváním.

 

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

Najděte nejbližšího
prodejce

a navštivte nás osobně

Naši partneři