Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Možnosti zasklení plastových dveří

Pro zasklení plastových vchodových dveří se uplatní zejména různé druhy ornamentálních skel z naší nabídky, které poskytne prosvětlení zádveří a zároveň chrání před nechtěnými pohledy například z ulice.

Plastová okna OTHERM lze ale osadit různými typy bezpečnostního zasklení nebo dalšími speciálnimi typy zasklení.

Izolační dvojskla a trojskla

Izolační dvojskla a trojskla poskytují výborné vlastnosti, zejméne tepelnou izolaci. Dobře chrání také před hlukem z ulice, případně je možné použít i speciální protihlukové zasklení. 
U novostaveb je dnes již nutností použít izolační trojskla. Standardem zaklení plastových dveří OTHERM je teplý meziskelní rámeček.

Meziskelní příčky

Izolační skla OTHERM mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.
 
Z nabídky OTHERM můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě. Mřížky do dveří, meziskelní příčky umí nádherně rozdělit okno plastových dveří OTHERM na menší okénka, která se budou více líbit.
 

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

řez dvojsklem
Zvláštní charakteristika:
  • Skla lepená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí)
  • Skla kalená: chrání proti útoku zvenčí
 
Využijte zasklení plastových dveří OTHERM bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.