Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Jsme blízko vás jsme blízko Vás
Zázemí velké firmy zázemí velké firmy

Designové doplňky

Stylové historizující doplňky špaletových oken umožní zdůraznit výsledek do nejmenšího detailu. Na výběr je z bohaté škály kliček a distančníků v různé barevnosti, a to i s možností historizující patiny. Ozdobné krytky pantů z interiéru pak doladí celkový historizující vzhled. Podle požadavků památkářů lze okna osadit i lepenými ozdobně frézovanými prvky.

Okenní kličky

Kličky ke špaletovým oknům nabízíme v několika barevných variantách. V lesklém či matném provedení, případně s historizující patinou.

Okenní dorazy

Okenní dorazy nebo-li distančníky špaletových oken vymezují vzdálenost mezi křídly, aby na sebe při otevření nenarážela. K dispozici jsou v barevné škále odpovídající barevnosti kliček. Buď v designu s rovným křidélkem nebo s ozdobnou vlnkou.

Ozdobné krytky na panty

Ozdobné krytky na panty špaletových oken se nasazují na okenní kování z interiérové strany. Opět jsou k dispozici ve škále barev kopírující barevnost okenních kliček. 

Zdobné prvky

Ozdobné frézované hlavice se nalepují na venkovní křídla špaletových oken, aby se doladil historický ráz prvku. Technologie povrchové úprava těchto prvků je stejná jako mají dřevěná okna a dveře či špaletová okna